Makijaż wieczorowy

ZABIEG NIEDOSTĘPNY- WYCOFANY Z OFERTY

Rezerwacja wyłącznie telefoniczna: 722-400-500

Nasz makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonujemy  na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy pamiętamy o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż opiera się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego.

W makijażu wieczorowym śmiało pozwalamy sobie na ciemniejszy podkład, bardziej nasycone barwy cieni. Wieczór to czas w którym mile widziane są wszystkie efekty połysku i blasku, do zastosowania także w makijażu. Drobinki brokatu na powiece pięknie rozświetlą spojrzenie w blasku świec. Podczas tworzenia makijażu wieczorowego odważnie korzystamy z różu, wykorzystywane przez nas dodatki takie jak drobinki złota na dekoldzie dodają niezwykłości i wyjątkowości całej stylizacji.

Kwintesencją wieczorowego makijażu oczu są mocno i wyraziście podkreślone tuszem rzęsy lub doklejone spektakularne kępki rzęs.


Loga firm z którymi współpracujemy