Mezoterapia Igłowa - kwasem hialuronowym

Medycyna estetyczna - Mezoterapia Igłowa

 

 

Czym jest zabieg  mezoterapii igłowej - kwasem hialuronowym?


Mezoterapia igłowa przeprowadzana w naszym gabinecie w Krakowie, jest  niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych stosowanych w medycynie estetycznej. Cechuje go całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność.

Zabieg mezoterapii igłowej wykonujemy najwyższej jakości medycznym, czystym kwasem hialuronowym HHAFILLER® Fine Lines . Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym. HAFILLER® Fine Lines  może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie. HAFILLER® jest całkowicie wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu nieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.

HAFILLER® Fine Lines  profilaktycznie można zacząć używać już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych, jak również skór starszych, mocno zniszczonych.

 

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej, kwasem hialuronowym?

 
Zabieg mezoterapii igłowej przeprowadzany w gabinecie medycyny estetycznej Dotyk Piękna w Krakowie  polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1mm, co zapewnia wysoką skuteczność i efektywność działania. 
Preparaty dobierane są indywidualnie w zależności od obszaru zabiegu, celu jaki chcemy osiągnąć oraz potrzeb klienta. 
 
Pełna kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Warunkiem do utrzymania rezultatów przez 2 do 3 lat, jest właściwa pielęgnacja oraz poddawanie się 1 do 2 zabiegów odświeżających rocznie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mezoterapii igłowej?

 
Zabieg mezoterapii jest przeznaczony zarówno dla osób, które zauważają pierwsze objawy starzenia się skóry jak i dla osób u których procesy starzenia są już bardziej zaawansowane. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem dla osób, które chcą w sposób sprawdzony i niezbyt inwazyjny poprawić jędrność i nawilżenie skóry oraz pozbyć
 się drobnych zmarszczek,poprzez ich wypełnianie. Zabiegi mezoterapii igłowej można wykonywać miejscowo np. tylko na okolicę oczu lub kompleksowo na całą twarz, szyję, dekolt lub dłonie.
 
Rodzaje kwasu hialuronowego stosowanych w naszym gabinecie:
 

HAFILLER® Fine Lines -   mocno nawilża, zwiększa gęstość skóry, daje efekt wygładzenia mocno widocznych zmarszczek. Preparat ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości. Przyczynia się do odbudowy uszkodzonego naskórka, nawilża, wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry, a także redukuje zmarszczki. Przeznaczony dla skóry zwiotczałej i normalnej. Miejsca zastosowania to podbródek, owal twarzy,okolice oczu, ust.

 

MesoFusion/MESOAROMA - Mezoterapia Fusion oraz Mesoaroma przeznaczone są dla skór przesuszonych i mocno odwodnionych z widocznymi oznakami starzenia.  Kwas hialuronowy F-HA to surowiec o gradacji medycznej, bez żadnych dodatków. Pomaga przywrócić bilans wodny skórze, wpływa na proces syntezy kolagenu dzięki czemu skóra stopniowo staje się gęstrza, bardziej  nawilżona, elastyczna. Widocznie poprawia się jedrnośc skóry oraz zmarszczki ulegaja wypłyceniu. 
DZIAŁANIE KWASU HIALURONOWEGO W ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ:

  • Redukcja zmarszczek i linii ekspresyjnych
  • Silne pojędrnienie
  • Stymulacja syntezy kolagenu
  • Kojenie podrażnionej skóry
  • Zastępuje mikro-iniekcje z użyciem kwasu hialuronowego.
  • Mocne nawodnienie
  • Zwiększenie elastyczności skóry
 
JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII  IGŁOWEJ?
 
• alergie,
• ciąża,
• cukrzyca (niewyrównana),
• stany zapalne skóry,
• opryszczka,
• skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców),
• terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi,
• choroba nowotworowa 
 
Wskazania do wykonania mezoterapii igłowej :
 
• starzenie się skóry – poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy, wypełnianie zmarszczek;
• cellulit i rozstępy – bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem. Zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy;
• wypadanie włosów – w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów.
• blizny potrądzikowe 
Zakres Usługi Cena zabiegu PROMOCJE
Mezoterapia igłowa Hafiller aqua
HAFILLER® Fine Lines 1,5 ML 400 zł

300 zł

Mezoterapia igłowa MESOFUSION/MESOAROMA- kwas hialuronowy 3,5%
Twarz-3ml 250 zł  
Twarz, szyja, dekolt- 5ml 400 zł

 

Oklice oczu lub bruzda nosowo wargowa 200 zł

 

 

Mezoterapia skóry głowy
Stymulacja wzrostu włosów 250 zł  180 zł
Lipoliza iniekcyjna 
Ciało- 1 duża partia( brzuch,uda,łydki, pośladki, ramiona- do wyboru) 200 zł  
Ciało-1 mała partia (podbródek, motylki) 150 zł

50 zł

Przy łączeniu z innymi partiami

Znieczulenie do zabiegu- emla
Znieczulenie- twarz 20 zł  
Znieczulenie- twarz, szyja 30 zł  
Znieczulenie- twarz, szyja, dekolt


Zapraszamy do gabinetu medycyny estetycznej Dotyk Piękna w Krakowie na zabieg mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym. Promocje cenowe na pakiety zabiegowe.

Loga firm z którymi współpracujemy