Depilacja Laserowa Kraków 

 

 Pomysł na prezent 

Depilacja Laserowa Light Sheer - Najtrwalsza metoda usuwania zbędnego owłosienia!

Efekty przy użyciu amerykańskiego lasera Light Sheer są zdecydowanie lepsze niż przy użyciu IPL, E-LIGHT, SHR, DUAL sPTF+. Umów już dzisiaj wizytę w promocyjnej cenie - tel. +48 722-400-500.

Depilacja laserowa Kraków

PROMOCJA! Pakiety 4+1 GRATIS - szczegóły poniżej oraz w cenniku.
Gwarancja najniższej ceny w Krakowie na skuteczną depilacje laserową Light Sheer.

Depilacja laserem diodowym w Krakowie

Depilacja laserowa Kraków jest doskonałym sposobem na długotrwałe usunięcie niechcianego owłosienia z różnych części ciała. Zabieg wykonujemy w naszych dwóch krakowskich oddziałach. Posiadamy kilka laserów medycznych Light Sheer amerykańskiej firmy Lumenis, z medycznym certyfikatem FDA. Jest to renomowany, wysokiej klasy sprzęt na rynku.

Wykwalifikowany personel sprawia, że w naszych gabinetach odbywa się najlepsza depilacja laserowa w Krakowie. Współpracujący z nami specjaliści posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe (mgr Kosmetolog) oraz kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów laserowego usuwania owłosienia. Brali także udział w stosownych szkoleniach, co zostało potwierdzone certyfikatami wystawionymi przez firmę Coherent – oficjalnego dystrybutora laserów Light Sheer w Polsce.

Laserowe usuwanie owłosienia to najczęściej wykonywany zabieg w naszych gabinetach

Przeprowadziliśmy już wiele tysięcy zabiegów depilacji laserowej. Posiadamy duże grono zadowolonych, stałych klientów, którzy regularnie wracają na kolejne sesje. Darzą nas ogromnym zaufaniem oraz są zachwyceni efektami.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby przebieg depilacji laserowej Kraków w naszych gabinetach spełniał najwyższe standardy obsługi klienta. Na bieżąco kontrolujemy i serwisujemy maszyny, tak by były w pełni sprawne. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo oraz komfort. Dokładnie wszystko wyjaśniamy oraz odpowiadamy na pytania, by nie pozostawiać żadnych niedopowiedzeń.

Proponujemy najlepsze ceny depilacji laserowej w Krakowie. Oferujemy promocyjne pakiety na każdą z partii ciała – nie tylko dla kobiet, ale też mężczyzn. Dzięki temu cała seria zabiegów jest wyjątkowo opłacalna.

Dlaczego warto wybrać nasz gabinet na depilację laserową w Krakowie?

 • Posiadamy 8-letnie doświadczenie w depilacji laserowej.
 • Zatrudniamy wykwalifikowany, przeszkolony personel z odpowiednim wykształceniem.
 • Zaufało nam już ponad kilka tysięcy zadowolonych klientów którzy wykonali w naszym gabinecie zabiegi depilacji laserowej.
 • Do zabiegów depilacji laserowej wykorzystujemy nowoczesne lasery medyczne Light Sheer renomowanej amerykańskiej firmy Lumenis.
 • Dla zwiększenia komfortu podczas laserowego usuwania owłosienia schładzamy skórę za pomocą zimnego powietrza.
 • Dajemy możliwość rezerwacji wizyt na kilka sposobów: przez system online, telefonicznie, na Facebooku lub mailowo.
 • Wysyłamy przypomnienia o umówionych wizytach za pośrednictwem wiadomości SMS i/lub e-mail.
 • Bezpłatne przeprowadzamy konsultację i próbę laserową.
 • Oferujemy liczne promocje oraz opłacalne pakiety, przez co możemy pochwalić się najkorzystniejszymi cenami zabiegów depilacji laserowej w Krakowie .

Depilacja laserowa pach Kraków

Depilacja laserowa Kraków – na czym polega?

Depilacja laserowa to zabieg polegający na trwałej redukcji owłosienia ciała przy pomocy urządzenia generującego światło o wysokiej energii. Laser diodowy emituje falę o długości 808 nm, która gwarantuje dostatecznie głębokie wnikanie do skóry.

Depilacja laserem diodowym opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy – światło jest wybiórczo pochłaniane przez naturalny barwnik znajdujący się we włosach i ich cebulkach. Następnie zostaje zmienione na ciepło, co skutkuje podgrzaniem odpowiednich struktur zawierających melaninę (chromoforów) do temperatury ok. 65°C. W efekcie dochodzi do zniszczenia włosów wraz z cebulkami (mieszkami włosowymi).

Depilacja laserowa Light Sheer najlepiej działa na włosy znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu. W przypadku pozostałych okresów wzrostowych (faza zaniku i spoczynku) urządzenie wykazuje mniejszą skuteczność. Cykl życia włosów można bowiem podzielić na trzy etapy:

 • Anagen – faza intensywnego wzrostu. W zależności od umiejscowienia trwa od kilku miesięcy do nawet kilku lat.
 • Katagen – faza zaniku. Włosy obumierają, odłączając się od mieszka włosowego. Cebulki się obkurczają, a włoski powoli się wysuwają. Proces trwa ok. 3 tygodnie.
 • Telogen – faza spoczynku mieszka włosowego. Trwa kilka miesięcy. W tym czasie najstarsze włosy wypadają. Następnie mieszek włosowy ponownie wchodzi w fazę wzrostu, tworząc nowy włos.

Zabieg depilacji laserowej Kraków jest najskuteczniejszy w fazie anagenu, ponieważ wtedy włosy i cebulki włosa zawierają najwięcej melaniny reagującej z wiązką lasera. W fazie telogenu stopniowo tracą ten barwnik. Z tego względu konieczne są kolejne sesje, tak by urządzenie miało szansę zadziałać na wszystkie mieszki włosowe, gdy będą akurat w fazie wzrostu.

Skóra zawiera znacznie mniej melaniny, dlatego podgrzewa się w mniejszym stopniu. Dzięki czemu nie dochodzi do jej poparzenia, a prawidłowo wykonany zabieg jest całkowicie bezpieczny. Im ciemniejsze włosy (większe ilości barwnika) i jaśniejsza skóra (mniej melatoniny), tym zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy.

Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer

Depilacja laserowa Kraków – Lasery diodowe Light Sheer DUET

W ofercie dwóch naszych gabinetów w Krakowie dostępna jest depilacja laserem diodowym Light Sheer amerykańskiej firmy Lumenis – światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych. Jest to obecnie najskuteczniejsze, najszybsze oraz najbezpieczniejsze urządzenie przeznaczone do trwałego usuwania owłosienia. Posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA. Otrzymał również szereg certyfikatów od odpowiednich instytucji Europejskich, w tym m.in. ISO 9001 czy CE.

Depilacja laserowa Light Sheer jest wyjątkowo mało bolesna i przebiega znacznie sprawniej (o ok. 75%) w porównaniu do innych urządzeń tego typu. Prawidłowo przeprowadzona jest całkowicie bezpieczna dla Klientów – nie powoduje przebarwień, pękania naczynek itp.

Urządzenie posiada dwie głowice:

 • Light Sheer ET (mała) – jest przeznaczona do precyzyjnego usuwania owłosienia na twarzy, dłoniach, stopach i innych wymagających miejscach. Końcówka wykonana z szafirowego szkła chłodzi skórę do 5°C, skutecznie łagodząc uczucie pieczenia i ewentualny ból;
 • Light Sheer HS (duża) – wykorzystywana do depilacji dużych partii ciała, np. łydek, ud, przedramion, pleców, klatki piersiowej. Obejmuje większy obszar, przez co zabieg trwa krócej i jest mniej bolesny.

Zgodnie z badaniami klinicznymi przeprowadzonymi m.in. w USA, obie głowice wykazują porównywalną skuteczność i dają satysfakcjonujące efekty podczas depilacji laserowej różnych części ciała.

Depilacja laserowa Kraków – dla kogo?

Oferowana przez nas depilacja w Krakowie z wykorzystaniem lasera Light Sheer jest dedykowana wszystkim osobom, którym nie odpowiadają inne metody usuwania owłosienia lub są nimi już po prostu zmęczone. Golenie czy depilacja przy pomocy wosków, plastrów itp. dają efekty jedynie na krótki okres, są czasochłonne i nieprzyjemne. Często powodują np. zacięcia, blizny, przebarwienia czy podrażnienia. Już kilka zabiegów depilacji laserowej na długi czas uwalnia od takich niedogodności.

Depilację laserową w Krakowie zalecamy szczególnie osobom, które mają tendencję do przykrych, irytujących skutków ubocznych po zabiegach usuwania owłosienia, takich jak np. wrastające włoski, grudki i krostki (zapalenie mieszków włosowych). Kilka sesji pozwala zapomnieć o takich kłopotach nawet na kilka lat.

Depilacja laserowa Kraków jest również świetnym rozwiązaniem w przypadku hirsutyzmu – jest to nadmierne owłosienie u kobiet o podłożu genetycznym lub związane z zaburzeniami hormonalnymi, zażywaniem niektórych leków, problemami metabolicznymi czy chorobami. Objawia się nie tylko wyraźnie mocniejszymi, ciemniejszymi włoskami, ale też ich pojawianiem się w sferach typowych dla mężczyzn (np. na brodzie, podbrzuszu, plecach).

Depilacja laserowa Light Sheer pomaga skutecznie pozbyć się niechcianych włosków, a w dłuższej perspektywie często pozwala nawet zupełnie wyeliminować problem. Przed wizytą zalecamy jednak konsultacje z lekarzem. Konieczne może być też wykonanie odpowiednich badań krwi.

Laserowe usuwanie owłosienia Kraków oferujemy nie tylko Paniom, ale też Panom. Coraz więcej mężczyzn docenia to rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu mogą znacznie poprawić swój wygląd. Przy tym zabieg ten jest po prostu niezwykle wygodny oraz pomaga zaoszczędzić sporo czasu na co dzień. Oferujemy rozmaite pakiety dla kobiet i mężczyzn, w przystępnych, promocyjnych cenach.

Najczęściej wybierane przez Panie zabiegi :

 • depilacja laserowa pach,
 • depilacja laserowa nóg,
 • depilacja laserowa bikini
 • depilacja laserowa ramion i przedramion,
 • depilacja laserowa wąsika,
 •  depilacja laserowa brodawek sutkowych.

Panowie najczęściej wybierają zabiegi :

 • depilacja laserowa pach,
 • depilacja laserowa brzucha,
 • depilacja laserowa klatki piersiowej,
 • depilacja laserowa brody,
 •  depilacja laserowa nóg (np. sportowcy, kulturyści, modele).

Podczas pierwszego spotkania dokładnie wyjaśniamy, na czym polega cała procedura związana z zabiegami depilacji laserowej, ile będzie trwać, kiedy można zauważyć efekty itp. Nasza wykwalifikowana obsługa wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Dbamy o miłą, komfortową atmosferę, tak by wyeliminować stres towarzyszący pierwszej wizycie. Zapewniamy najprzyjemniejsze warunki na depilacji laserowej w Krakowie.

Zabieg Depilacji Laserowej w Krakowie - video

Depilacja laserowa Kraków – czy boli?

Osoby chcące zapisać się na laserową depilację w Krakowie często zastanawiają się, czy zabieg ten jest bolesny. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy inaczej go odczuwa. Wiele zależy od ilości melaniny, czyli od gęstości i koloru włosów, a także odcienia skóry. Osoby czarnoskóre czy o ciemniejszej karnacji, które mają zazwyczaj ciemne, gęste włosy, mogą odczuwać nieco większy dyskomfort podczas depilacji laserem Light Sheer.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że każdy ma inny próg bólu. Dla większości zabieg jest jak najbardziej znośny, ale dla innych może być trochę nieprzyjemny. Specyficzny dźwięk wydawany przez urządzenie podczas emitowania wiązki światła również może sprawiać lekki dyskomfort. Depilacja laserem diodowym ogólnie nie jest jednak uciążliwa, a wiele osób przyznaje, że pozytywnie się zaskoczyło.

Zwykle klienci wspominają o lekkim kłuciu, szczypaniu czy pieczeniu, związanym z emisją ciepła. Wiele osób porównuje ból do tego, który towarzyszy stosowaniu depilatora elektrycznego czy plastrów z woskiem. W przypadku kobiet znaczenie podobno ma też moment cyklu owulacyjnego – wiele Pań przyznaje, że tuż przed menstruacją mocniej odczuwało ból podczas wykonywanych u nich zabiegów depilacji laserowej. Dobrze jest mieć to na uwadze podczas umawiania wizyty na pierwszą depilację laserem. Niewielki wpływ na odczucia może mieć też m.in. temperatura na zewnątrz (zimno obkurcza naczynia krwionośne) czy pora dnia (wieczorem ból jest bardziej dotkliwy, ze względu na zmęczenie).

Jako jeden z nielicznych salonów wykonujących depilację laserową w Krakowie, w celu zwiększenia komfortu schładzamy skórę za pomocą specjalnego urządzenia wytwarzającego powiew zimnego powietrza. Daje to doskonałe efekty przy depilacji najdelikatniejszych miejsc, np. okolic bikini. Dzięki temu skutecznie ograniczamy dyskomfort, nawet w przypadku osób o wyjątkowo niskim progu bólu.

Głowice zabiegowe podczas depilacji laserem diodowym posiadają już własne systemy chłodzenia, ale dodatkowe urządzenie sprawia, że cała procedura jest jeszcze bardziej komfortowa. Dodatkowe chłodzenie pozwala również zastosować wyższą energię wiązki lasera, przez co zabieg depilacji przebiega szybkiej i jest wyraźnie skuteczniejszy.

depilacja laserowa pach kraków

Depilacja laserowa Kraków – które części ciała można depilować?

Depilacja laserowa Light Sheer to doskonały sposób na usunięcie niechcianego owłosienia z różnych części ciała. W ofercie naszych gabinetów dostępne są następujące zabiegi:

 • Depilacja laserowa nóg (łydki, uda, kolana, stopy)

Codzienne golenie nóg potrafi być naprawdę uciążliwe. Wrastające włoski, zacięcia, zapalenie mieszków włosowych, przebarwienia i blizny to jedynie część problemów. Depilacja woskiem jest z kolei wyjątkowo czasochłonna oraz nieprzyjemna, a do tego daje efekty jedynie na max. 2-3 tygodnie (u niektórych włoski zaczynają odrastać już nawet po tygodniu!).

Depilacja laserowa trwa zaledwie godzinę (w zależności od obszaru ciała), a po 6-8 sesjach można bez zastanowienia zakładać krótkie spodnie, spódnice i sukienki. Skóra przez kilka lat będzie idealnie gładka oraz przyjemna w dotyku. W ten sposób można zaoszczędzić naprawdę sporo czasu, a w perspektywie też i pieniędzy, które wydałoby się na maszynki, kremy do golenia, maści łagodzące podrażnienia, plastry itp.

 • Depilacja laserowa bikini

Laserowe usuwanie owłosienia Kraków z tzw. okolic bikini wykonujemy na trzy sposoby:

 • linia bikini – depilacja zbędnego owłosienia z pachwin do linii majtek (fig),
 • bikini głębokie – usuwanie włosów z linii pachwin i głębiej, do ustalonego miejsca,
 • bikini brazylijskie – depilacja owłosienia z całego obszaru bikini (lub z pozostawieniem niewielkiego paska bądź trójkąta), a także spomiędzy pośladków.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by depilacja laserem diodowym tak delikatnych miejsc była jak najbardziej komfortowa dla naszych Klientek.

 • Depilacja laserowa pach

Usuwanie nadmiernego owłosienia z pach jest jednym z najczęściej wykonywanym zabiegów zarówno u Pań, jak i Panów. Codzienne golenie jest niepraktyczne, a zacięcia w tym miejscu są wyjątkowo nieprzyjemne. Depilacja woskiem jest zaś szczególnie bolesna, a wystarcza na niewiele dłużej. Z tego względu najwygodniej zdecydować się na depilację laserową pach, która zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy powtórzyć ją kilkukrotnie co ok. 10-12 tygodni, by cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

 • Depilacja laserowa klatki piersiowej

Na depilację laserową klatki piersiowej najczęściej decydują się mężczyźni, którzy ze względów estetycznych czy praktycznych chcą pozbyć się owłosienia z tego obszaru. Przy okazji często zabieg obejmuje też barki, ramiona, kark czy plecy, które w przypadku niektórych Panów bywają bardzo owłosione. Zabieg depilacji zwykle trwa nie dłużej niż 30 minut i należy powtarzać go co ok. 10 tygodni.

 • Depilacja laserowa brzucha

Mężczyźni i kobiety często chcą usunąć włosy wychodzące poza obszar linii białej. W tym przypadku powierzchnia jest stosunkowo niewielka, dlatego depilacja laserowa trwa zazwyczaj ok. 15-20 minut. Najlepsze efekty osiąga się przy grubych, ciemnych włoskach – urządzenie nie będzie skuteczne, jeśli usunięty ma być jasny, delikatny meszek.

 • Depilacja laserowa pośladków

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety miewają problemy z owłosieniem na pośladkach. Przez wiele osób jest uznawane za nieestetyczne, a do tego często przyczynia się do powstawania wyprysków, krostek czy nawet zmian trądzikowych. Depilacja laserowa trwa ok. 20 minut i może zostać dodatkowo rozszerzona o usuwanie owłosienia z linii stringów.

 • Depilacja laserowa pleców

Panowie często chcą usunąć nadmierne owłosienie z pleców, ponieważ jest nieestetyczne, a także przyczynia się do zwiększonej potliwości. Depilacja laserowa jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ daje stałe efekty. Samodzielnie bardzo trudno byłoby regularnie usuwać włoski za pomocą wosku czy podczas golenia.

Panie z zaburzeniami hormonalnymi lub innymi przypadłościami czasami też mają kłopot z owłosieniem w dolnej części pleców. W ich przypadku depilacja laserem diodowym również pozwala skutecznie pozbyć się problemu (jeśli włoski są wystarczająco ciemne i grube). W zależności od wielkości obszaru zabieg trwa ok. 15-30 minut.

 • Depilacja laserowa brodawek sutkowych

W okolicy brodawek sutkowych u obu płci również pojawiają się niechciane włoski. Depilacja laserowa Light Sheer pozwala na stałe się ich pozbyć, po kilkukrotnym powtórzeniu zabiegu. Zwykle do jego wykonania wykorzystuje się małą głowicę ET, by precyzyjnie ominąć najdelikatniejszą skórę. Procedura laserowego usuwania owłosienia zwykle trwa zaledwie kilka minut, a pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który trzeba by poświęcić np. na wyrywanie włosów pęsetą.

 • Depilacja laserowa rąk i dłoni

Wiele kobiet regularnie goli lub depiluje przedramiona, ponieważ zdarza się, że naturalnie rosną im tam dość ciemne, gęste, długie włosy. Z problemem tym szczególnie zmagają się osoby z hirsutyzmem, przy którym owłosienie może pojawić się też na dłoniach i palcach. Depilacja laserowa pozwala zawsze w pełni swobodnie nosić bluzki czy sukienki bez rękawów. W zależności od powierzchni zabieg trwa od 15-30 minut. Trzeba go oczywiście powtarzać, ale warto zaczekać na efekt, by uwolnić się od maszynek, plastrów, kremów czy innych niewygodnych sposobów.

 • Depilacja laserowa szyi

Mężczyźni często zmagają się z twardym, trudnym w goleniu zarostem na szyi, którego usuwanie zwykle wiąże się z bolesnymi podrażnieniami, stanami zapalnymi, nieestetycznymi bliznami itp. U kobiet włoski w tym miejscu mogą z kolei pojawić się w wyniku zaburzeń hormonalnych lub innych przypadłości. Depilacja laserowa doskonale sprawdza się w obu przypadkach. Zabieg trzeba powtarzać co 6-8 tygodni, ale trwa zaledwie kilkanaście minut.

 • Depilacja laserowa karku

Owłosiony kark stanowi kłopot dla wielu mężczyzn. Włoski wystające znad koszulki nie prezentują się zbyt dobrze. Samodzielnie trudno jednak je ogolić czy wydepilować woskiem. Aby rozwiązać problem na dłuższy czas, najlepiej zdecydować się na depilację laserem diodowym. Zabieg można połączyć z usuwaniem owłosienia z szyi i/lub pleców.

 • Depilacja laserowa wąsika (górnej wargi)

Wielu kobietom na górnej wardze wyrastają ciemne włoski, tworzące niechciany wąsik. Pojawia się nie tylko w przypadku zaburzeń hormonalnych – często problem ten dotyczy Pań o ciemniejszej karnacji i grubych, ciemnych, gęstych włosach. Można poradzić sobie z nim za pomocą pęsety, pasty cukrowej, maszynki do golenia, plastrów z woskiem itp. Metody te dają jednak efekty na krótki czas, a do tego mogą dotkliwie podrażniać delikatną okolicę ust. Krosty w tak widocznym miejscu są szczególnie kłopotliwe, dlatego rozsądniej jest zdecydować się na depilację laserową. Mniejsza głowica pozwala precyzyjnie i bezpiecznie dotrzeć do cebulek włosków. Po wykonaniu całej serii zabiegów przeprowadzonych laserem diodowym efekty depilacji utrzymują się przez co najmniej kilka lat.

 • Depilacja laserowa twarzy (baki, policzki, wąsik, broda i podbródek)

U kobiet z zaburzeniami hormonalnymi czy innymi przypadłościami na twarzy może zacząć pojawiać się nadmierne owłosienie. Jego usuwanie jest szczególnie problematyczne, a skutki uboczne (m.in. krótkie odrastające włoski, krosty, blizny, stany zapalne) są często trudne do ukrycia pod makijażem. Dzięki depilacji laserowej Light Sheer można odzyskać pewność siebie i znów poczuć się pięknie.

Z usługi często korzystają też mężczyźni, którzy wyjątkowo nie lubią swojego zarostu, bo ich zdaniem do nich nie pasuje lub jest zbyt rzadki, nierównomierny itp. Do depilacji laserowej twarzy wykorzystujemy mniejszą głowicę, której działanie jest delikatniejsze i pozwala precyzyjniej objąć wybrane obszary – baki, policzki, górną wargę, brodę oraz podbródek. Przy tym nasz personel zawsze zachowuje podwójną ostrożność.

Laserowe usuwanie owłosienia Kraków nie obejmuje:

 • męskich okolic intymnych,
 • okolic oczu,
 • skóry głowy.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Depilacja laserowa Kraków jest stosunkowo nieinwazyjnym zabiegiem, ale przystępujące do niego osoby muszą spełniać odpowiednie kryteria. Do przeciwwskazań można zaliczyć:

 • świeżą opaleniznę (zarówno naturalną, jak i z solarium);
 • peeling chemiczny wykonany w ciągu ostatnich 4 tygodni;
 • regularne zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, np. z ibuprofenem;
 • przyjmowanie leków światłouczulających, które mogą wywoływać nieprawidłowe reakcje skórne na światło słoneczne i laserowe (m.in. antybiotyki, leki na trądzik, fluorochinolony, sulfonamidy, trójcykliczne antydepresanty);
 • stosowanie ziół fotouczulających (m.in. dziurawiec, nagietek, koper włoski, pokrzywa, natka pietruszki) – należy przestać je przyjmować na przynajmniej 2-3 tygodnie przed planowanym zabiegiem;
 • używanie kremów lub maści z retinolem;
 • ciążę i karmienie piersią;
 • choroby nowotworowe (w przypadku przebytej choroby wymagana jest konsultacja lekarska);
 • zastosowanie innej metody usuwania włosów w ciągu ostatnich 6 tygodni (wosk, depilator, pęseta – golenie nie stanowi przeszkody);
 • infekcje wirusowe, bakteryjne czy grzybicze w miejscu wykonania zabiegu (np. opryszczka, kurzajka);
 • wykonanie intensywnego peelingu skóry w ciągu ostatniego tygodnia;
 • stosowanie samoopalaczy, bronzerów;
 • doustne przyjmowanie preparatów z beta karotenem;
 • włosy rude, siwe, jasnoblond w miejscu, które ma być depilowane (ze względu na małą zawartość melaniny zabieg najprawdopodobniej będzie nieskuteczny);
 • choroby, m.in.: bielactwo, padaczkę, cukrzycę, pokrzywkę świetlną, nadciśnienie, łuszczycę, ostre atopowe zapalenie skóry.

Jeśli nie ma się pewności, czy można zapisać się na depilację laserową Light Sheer, swoje wątpliwości można bezpłatnie wyjaśnić podczas pierwszej wizyty. W przypadku chorób i poważniejszych dolegliwości zachęcamy również do dodatkowej konsultacji z lekarzem.

depilacja laserowa w Krakowie

Depilacja laserowa Kraków – przygotowanie do zabiegu

Do depilacji laserem diodowym należy odpowiednio się przygotować. W niektórych przypadkach konieczne są konsultacje z lekarzem. Zdarza się również, że termin zabiegu trzeba przesunąć, gdyż w związku z różnymi czynnikami powinno się odczekać przynajmniej kilka tygodni, zanim skóra i organizm będą mogły zostać wystawione na działanie wiązki lasera. Każda sytuacja jest przez nas rozpatrywana indywidualnie, ponieważ wiele zależy od m.in. stanu zdrowia, stylu życia, a także samych włosków (ich koloru, grubości, gęstości itp.).

Można jednak wymienić kilka zasad odnoszących się do depilacji laserowej, które znajdują zastosowanie do każdego, m.in.:

 • kilka tygodni przed zabiegiem depilaci laserowej należy unikać opalania się (również na solarium);
 • jeśli stosuje się samoopalacze, powinno się zaczekać aż do ustąpienia ich działania;
 • pół roku przed przystąpieniem do zabiegów depilacji laserowej trzeba przerwać doustną kurację retinoidami;
 • trzy tygodnie przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej należy odstawić kremy i maści z retinoidami;
 • miesiąc przed depilacją powinno się przestać usuwać owłosienie za pomocą wosków, depilatorów itp. (dopuszczalne jest jedynie golenie);
 • dwa tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki i zioła fotouczulające (fototoksyczne, fotoalergiczne).

Zalecenia tuż przed depilacją laserem diodowym:

 • dzień przed przystąpieniem do zabiegu – starannie, ostrożnie ogolić wybrany obszar ciała maszynką do golenia, odkazić go i nawilżyć;
 • w dniu zabiegu – zadbać o to, by skóra była czysta, nieposmarowana balsamem, antyperspirantem ani żadnym innym kosmetykiem.

Depilacja laserowa Kraków – przebieg zabiegu

Przed zabiegiem depilacji laserowej należy wypełnić krótką ankietę, w której znajdują się pytania związane ze stanem zdrowia, historią przebytych chorób, zażywanymi lekami itp. W ten sposób personel weryfikuje, czy na pewno nie istnieją żadne przeciwskazania. Przy okazji dokładnie objaśnia całą procedurę oraz odpowiada na wszystkie pytania.

Po krótkiej konsultacji przeprowadzona zostaje próba laserowa na niewielkim fragmencie ciała. Dzięki niej da się sprawdzić, jak skóra zareaguje na jego działanie. Jeśli nie zauważy się żadnych niepokojących objawów, można przystąpić do przeprowadzenia  zabiegu depilacji laserowej.

Kosmetolog dokonuje dokładnych oględzin i zaznacza obszar, który będzie poddawany działaniu urządzenia. Zabezpiecza wszystkie pieprzyki, znamiona, blizny itp. Następnie przechodzi do depilacji laserowej. Po kolei przykłada do skóry głowicę, która emituje wiązkę światła. Ta jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się we włosie i mieszku włosowym. Przez wytworzone w tym procesie ciepło zostają zniszczone, przez co z czasem samoczynnie wypadną.

Zabieg laserowego usuwania owłosienia zwykle nie trwa długo, ale jeśli pojawi się dyskomfort, można zrobić chwilę przerwy. Dodatkową ulgę przynosi też urządzenie zapewniające nadmuch zimnego powietrza, które na życzenie Klienta może zostać dodatkowo włączone. Po zakończeniu depilacji laserowej nakładane są specjalne preparaty łagodzące

Na koniec poznaje się wszystkie zalecenia po zabiegu, a także ustala się terminy kolejnych wizyt na depilację laserową w Krakowie. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że jednorazowa sesja nie przyniesie pożądanych efektów – należy powtórzyć ja przynajmniej kilkukrotnie.

Depilacja laserowa Kraków – zalecenia po zabiegu

Po zabiegu na skórę nałożony zostaje odpowiedni krem łagodzący. Normalnym objawem po depilacji laserowej jest delikatny obrzęk i/lub zaczerwienienie, utrzymujące się od kilku godzin, do kilku dni. Do momentu pełnej regeneracji należy ostrożnie obchodzić się z depilowanymi miejscami.

Przez 2-3 dni po depilacji laserem diodowym powinno się myć skórę preparatami bez mydła, alkoholu, zapachów ani żadnych innych drażniących substancji (m.in. SLS, SLES). Jeśli nie stanowi to problemu, warto stosować po prostu czystą wodę. Przy osuszaniu nie wolno trzeć skóry – najlepiej sprawdzą się świeżo wyprane, miękkie ręczniki frotte lub papierowe chusteczki.

Zalecenia po zabiegu depilacji laserem Light Sheer:

 • zakładać luźną, przewiewną odzież i bieliznę, która zapewni dobrą wentylację podrażnionym częściom ciała oraz przyspieszy ich regenerację;
 • w razie potrzeby stosować chłodne okłady;
 • smarować podrażnione miejsca maściami łagodzącymi, np. Alantanem;
 • po depilacji twarzy oraz innych widocznych części ciała przed wyjściem na zewnątrz stosować miejscowo kremy z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50;
 • chronić skórę przed słońcem przez ok. 2 tygodnie;
 • unikać gorących kąpieli i prysznicy;
 • nie korzystać z sauny lub basenu;
 • nie stosować na wydepilowane miejsca kosmetyków z alkoholem, a także dezodorantów ani antyperspirantów;
 • nie stosować peelingów mechanicznych ani enzymatycznych oraz żadnych innych zabiegów skutkujących złuszczaniem naskórka;
 • odstawić na przynajmniej 3 tygodnie samoopalacze i środki brązujące, a także doustne preparaty z beta karotenem;
 • powstrzymać się od depilacji, wyrywania pęsetą włosków itp. przed ukończeniem całej serii zabiegów.

Po depilacji laserowej kosmetolog przypomni wszystkie zalecenia oraz szczegółowo odpowie na ewentualne pytania.

Depilacja leserem twarzy kraków

Depilacja laserowa Kraków – ile zabiegów trzeba wykonać?

Jeden zabieg depilacji laserowej wykonanej w naszym gabinecie w Krakowie niestety nie wystarczy, ponieważ włosy rosną w różnym tempie. Z tego względu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie całej procedury w odpowiednich odstępach czasowych. Liczba zabiegów oraz okresy pomiędzy nimi ustala się indywidualnie z każdym Klientem – kwestie te są zależne od m.in. stanu zdrowia, rodzaju włosków, miejsca ciała, a także oczekiwań co do skutków.

Zazwyczaj do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów należy przygotować się na ok. 4-8 zabiegów depilacji laserem diodowym. W niektórych przypadkach liczba ta może być mniejsza albo większa. Nasz doświadczony personel zawsze jest w stanie tak rozplanować całą serię depilacji laserowej, by dała jak najlepsze rezultaty.

Laserowa depilacja Kraków – dlaczego trzeba ją powtarzać?

Depilację laserową trzeba powtarzać średnio co 6-10 tygodni. Jest to związane z długością cyklu życia włosów – zabieg jest skuteczny tylko w fazie ich wzrostu. Te nie rosną jednak równocześnie, dlatego każda sesja zadziała jedynie na część mieszków włosowych. Jeśli chce się skutecznie zniszczyć wszystkie z nich, by uzyskać optymalny efekt pięknej, gładkiej skóry, trzeba do skutku ponawiać procedurę.

Po depilacji laserem diodowym następuje naturalny proces wypadania włosów. Zazwyczaj obserwuje się go 2-3 tygodnie po zabiegu. W tym czasie wystarczy delikatnie usuwać je np. za pomocą ręcznika frotte. Nie należy stosować peelingów, pęsety czy plastrów z woskiem, by przyspieszyć proces. Jeśli jednak martwe włosy przeszkadzają (np. ze względów estetycznych), można ostrożnie je zgolić.

Depilacja laserowa męska Kraków

W dwóch naszych krakowskich gabinetach świadczymy także usługi depilacji laserowej męskiej. Zabiegi te cieszą się coraz większym powodzeniem wśród Panów, ponieważ pozwalają zaoszczędzić sporo czasu oraz pomagają uwolnić się od podrażnień, krost, wrastających włosków itp. Wbrew pozorom nie jest to wcale usługa przeznaczona głównie dla Pań – mężczyźni również często usuwają niechciane owłosienie z różnych obszarów ciała. Ponieważ z reguły jest dość ciemne i grube, wiązka lasera jest szczególnie skuteczna.

Panom oferujemy kompleksowe laserowe usuwanie owłosienia. Wśród naszych usług dostępne są:

 • depilacja laserowa pach,
 • depilacja laserowa klatki piersiowej,
 • depilacja laserowa pleców,
 • depilacja laserowa karku,
 • depilacja laserowa brzucha,
 • depilacja laserowa torsu,
 • depilacja laserowa nóg i rąk (w tym też stóp oraz dłoni),
 • depilacja laserowa twarzy (baki, policzki, wąsik, broda, podbródek).

Nie wykonujemy depilacji laserowej okolic intymnych, okolic oczu ani skóry głowy.

Depilacja laserowa – opinie

Nasi klienci są zgodni co do tego, że wykonujemy najlepszą depilację laserową w Krakowie. Wykwalifikowany, doświadczony personel oraz najnowocześniejszy, regularnie kontrolowany sprzęt pozwalają nam osiągać najlepsze efekty.

Opinie o depilacji laserowej są ogólnie bardzo pozytywne. Większość Klientów przyznaje, że ból jest porównywalny do depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem albo nawet mniejszy. Stosowany przez nas chłodny nawiew dodatkowo zwiększa komfort, dlatego cała procedura nie jest wcale nieprzyjemnym doświadczeniem.

W Internecie można znaleźć liczne przychylne opinie na temat depilacji laserowej Light Sheer. Chwalone są szybkie efekty oraz ogromna wygoda, jaką daje ta metoda usuwania niechcianego owłosienia. Prawidłowo wykonany zabieg nie ma żadnych skutków ubocznych poza krótkotrwałym podrażnieniem (obrzęk, zaczerwienienie). W przypadku wielu osób rezultaty są spektakularne – zdarza się, że wystarczą zaledwie 2-4 sesje, by problem z niechcianymi włoskami zniknął.

depilacja laserowa nogi kraków

Depilacja laserowa Kraków – cena

Cena depilacji laserowej jest zależna od wielu czynników. Największe znaczenie ma miejsce, z którego mają zostać usunięte włoski oraz wielkość tego obszaru. W przypadku części ciała wymagających większej precyzji (np. okolice bikini) oraz mających dużą powierzchnię (np. całe plecy) trzeba przygotować się na większy koszt zabiegu.

Umawiając się na depilację laserową w jednym z naszych salonów w Krakowie da się jednak skorzystać z wyjątkowo opłacalnych promocji oraz pakietów. W korzystnej cenie można usunąć włoski z kilku obszarów podczas jednej wizyty, np. z całych nóg – łydek, kolan oraz ud. To nie tylko najbardziej przystępne, ale też wygodne rozwiązanie.

Okolica
zabiegowa
Cena
zabiegów
Pakiety,
promocje
Wąsik

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
 430 zł
Pachy

119 zł

od 5 zabiegu 99 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
 470 zł
Linia bikini

119 zł

od 5 zabiegu 99 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
 470 zł
Bikini średnie

179 zł

od 5 zabiegu 159 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
709 zł
Bikini głębokie

219 zł

od 5 zabiegu 189zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
870 zł
Bikini brazylijskie

239 zł

od 5 zabiegu 209 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
950 zł
Łydki (kolana i stopy gratis)

219 zł

od 5 zabiegu 199 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
870 zł
Uda (kolana gratis)

219 zł

od 5 zabiegu 199 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
870 zł
Nogi (łydki, kolana, uda)

419 zł

od 5 zabiegu 359 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
1670 zł
Stopy

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
430 zł
Broda i podbródek

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
430 zł
Baki

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
430 zł
Policzki

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
430 zł
Cała twarz (baki, policzki, wąsik, broda, podbródek)

219 zł

od 5 zabiegu 199 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
870 zł
Przedramiona

129 zł

od 5 zabiegu 109 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
510 zł
Ramiona

129 zł

od 5 zabiegu 109 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
510 zł
Całe ręce

239 zł

od 5 zabiegu 209 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
950 zł
Plecy

349 zł

od 5 zabiegu 290 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
1200 zł
Brzuch

219 zł

od 5 zabiegu 199 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
870 zł
Tors, klatka piersiowa

219 zł

od 5 zabiegu 199 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
870 zł
Tors, klatka piersiowa + brzuch

399 zł

od 5 zabiegu 339 zł

pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis

1590 zł

Pośladki (bez linii pomiędzy pośladkami)

219 zł

od 5 zabiegu 199 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
870 zł
Linia pomiędzy pośladkami

139 zł

od 5 zabiegu 119 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
550 zł
Brodawki sutkowe

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
430 zł
Szyja

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
430 zł
Partia nietypowa mała (maksymalnie 15cm x 15cm)

109 zł

od 5 zabiegu 90 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
430 zł
Partia nietypowa duża (maksymalnie 25cm x 25cm)

159 zł

od 5 zabiegu 139 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
630 zł
Całe ciało

999 zł

od 5 zabiegu 850 zł
pakiet 4 zabiegów
+ 1 gratis
3800 zł

 

Depilacja laserowa – promocje

Gwarantujemy najniższe ceny depilacji laserowej w Krakowie! Oferujemy niezwykle opłacalne pakiety promocyjne 4+1 GRATIS. Płacąc za 4 zabiegi kolejny zostaje wykonany ZA DARMO (w obrębie tej samej partii ciała).

Polecamy pakiety na depilację laserową Light Sheer. Pozwalają przeprowadzić serię zabiegów w atrakcyjnej cenie. Proponujemy gotowe rozwiązania, ale dajemy też możliwość stworzenia indywidualnego pakietu zbiorowego. Realizujemy je na takich obszarach, jak m.in. pachy, bikini, łydki, uda, ramiona, przedramiona, plecy, brzuch, broda, wąsik czy twarz.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 722-400-500 lub mailowy pod adresem: salon@dotykpiekna-kosmetyka.krakow.pl

Laserowe usuwanie owłosienia - promocyjne pakiety łączone kilku partii ciała, wykonywane podczas 1 zabiegu.

Depilacja laserowa Light Sheer Duet to najtańszy, najwygodniejszy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Promocyjna cena zabiegów depilacji laserowej obejmuje 1 zabieg, który zostaje przeprowadzony na kilku wybranych partiach ciała.

Pakiety depilacji laserowej Kraków dla kobiet:

 • Nogi + pachy + linia bikini – 589 zł
 • Nogi + pachy + bikini głębokie lub brazylijskie – 669 zł
 • Łydki lub uda + pachy + linia bikini – 409 zł
 • Łydki lub uda + pachy + bikini głębokie lub brazylijskie – 509 zł
 • Całe ciało (dowolne części ciała depilowane podczas 1 wizyty) – 999 zł

Przygotowaliśmy również korzystne warianty dla Panów. Mężczyźni coraz bardziej przekonują się do takich zabiegów, szczególnie, gdy są dostępne w tak przystępnej cenie.

Pakiety depilacji laserowej Kraków dla mężczyzn

 • Plecy + Ramiona + Kark + Tors + Brzuch – 770 zł
 • Plecy + Ramiona + Tors + Brzuch – 690 zł
 • Plecy + Ramiona + Kark – 450 zł

Depilacja laserowa Kraków – zarezerwuj wizytę

Chcesz umówić się na depilację laserową w Krakowie? Zarezerwuj wizytę w jednym z naszych dwóch salonów. Wykorzystaj promocyjne pakiety, by jak najwięcej zaoszczędzić.

Zadzwoń pod numer: 722-400-500!

Gwarantujemy najniższe ceny depilacji laserowej Light Sheer przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej staranności wykonywanych zabiegów. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów – podchodzimy do nich w pełni indywidualnie, by być w stanie zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie. Przy tym dbamy o bezpieczeństwo oraz komfort.

depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa Kraków – FAQ

Zabieg depilacji laserem diodowym często wzbudza jeszcze wiele wątpliwości, dlatego krążą o nim najróżniejsze mity. Przez to sporo osób ma mylny obraz o tej procedurze i niepotrzebnie odwleka decyzję o umówieniu się na pierwszą wizytę.

By wyjaśnić wszystkie niejasności, omawiamy najczęściej zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Depilacja laserowa jest korzystna nie tylko ze względów estetycznych. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a także pieniędzy, które wydaje się w ciągu roku na maszynki, kremy do golenia, plastry depilujące i inne kosmetyki oraz akcesoria. Co więcej, dzięki depilacji laserowej można znacznie poprawić stan skóry, eliminując nawracające problemy, takie jak np. wrastające włoski, okołomieszkowe stany zapalne, krosty, blizny czy przebarwienia.

Depilacja laserowa Kraków - dlaczego warto wybrać laser Light Sheer?

Depilacja laserowa Light Sheer to obecnie najlepsza, najszybsza i najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Wykorzystywane przez nas urządzenia to renomowany amerykański sprzęt najwyższej jakości. Posiada liczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, m.in. FDA, CE oraz ISO 9001. Duże głowice wykorzystujące próżnię High-Speed sprawiają, że zabieg jest szybki oraz w zasadzie bezbolesny.

Zabieg laserowego usuwania owłosienia - jak długo trwa?

W zależnośći od powierzchni ciała którą mamy zamiar poddać zabiegowi depilacji laserowej, może trwać od kilku minut w przypadku depilacji laserowej wąsika, do 2-3 godziń w przypadku depilacji laserowej całego ciała.

Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać?

Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, jeden zabieg depilacji laserowej zdecydowanie nie wystarczy. Ogólna liczba wizyt jest zależna od wielu indywidualnych czynników, ale zwykle trzeba wykonać 6-8 zabiegów na każdą powierzchnię ciała.

W jakich odstępach należy wykonywać zabiegi depilacji laserowej?

Odstępy czasowe konieczne pomiędzy kolejnymi zabiegami depilacji laserem diodowym są różne w zależności od tego, z którego obszaru usuwa się owłosienie. W przypadku miejsc w obrębie twarzy powinno wykonywać się je co 4-6 tygodni, zaś przy pozostałych partiach ciała – co 8-10 tygodni.

Ile włosów jest usuwanych po jednym zabiegu depilacji laserowej?

Depilacja laserowa Light Sheer działa wyłącznie na mieszki włosowe w fazie wzrostu, dlatego jeden zabieg nie usunie całego owłosienia. Kwestia ta jest zależna od wielu indywidualnych czynników, ale zwykle po pierwszej sesji obserwuje się redukcję włosków o ok. 20%.

Czy depilacja laserem diodowym pozwala usunąć 100% owłosienia?

Depilacja laserowa daje najlepsze efekty przy grubych, ciemnych włosach – wtedy istnieje szansa, że po całej serii uda się usunąć nawet do 95% owłosienia z danego obszaru ciała. Im jaśniejsze i delikatniejsze włoski, tym rezultaty niestety mogą być słabsze.

Czy depilacja laserowa usuwa owłosienie na zawsze?

Grube, ciemne włosy po wykonaniu pełnej serii zabiegów laserowego usuwanie owłosienia w Krakowie, włosy znikają na stałe i nigdy nie odrastają. Zdarza się jednak, że z czasem zaczynają pojawiać się nowe włoski (np. w wyniku zmian hormonalnych). Wtedy konieczne może być wykonanie tzw. zabiegu przypominającego.

Jak długo czekamy na efekty po przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej?

Po upływie około 2 tygodni od momentu wykonania zabiegu laserowego usuwania owłosienia włosy wypadają i możemy cieszyć się gładką skórą.  

Jak często należy wykonywać kolejne zabiegi depilacji laserowej?

Po ukończeniu pełnej serii zabiegów depilacji laserem diodowym czasami potrzebna jest powtórka. Trudno jest jednak określić, kiedy trzeba będzie ją wykonać, ponieważ kwestia ta jest bardzo indywidualna. Okres pomiędzy jedną a drugą serią laserowegu usuwania owłosienia może wynosić rok, ale też nawet i pięć lat.

Co się stanie, jeśli nie przyjdzie się na kolejny zabieg laserowego usuwania owłosienia?

Jeśli po wykonaniu jednego lub kilku zabiegów przerwie się serię, nie osiągnie się optymalnych efektów. Część owłosienia zostanie trwale usunięta, ale pozostaną wszystkie te cebulki włosowe, które podczas depilacji laserowej nie znajdowały się w fazie wzrostu. Długotrwałe przerzedzenie lub całkowita redukcja owłosienia jest możliwa jedynie po wykonaniu pełnej kuracji. W przypadku dłuższych przerw pomiędzy kolejnymi zabiegami laserowego usuwania owłosienia, wydłuża się czas trwania całej serii. Nie ma to jednak wpływu na jej efekty – każda sesja niszczy kolejną partię włosów.

Czy miesiączka jest przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów depilacji laserowej

Depilacje laserową można wykonywać również podczas występowania miesiączki, należy mieć jednak na uwadze że w tym okresie negatywne odczucie podczas wykonywania zabiegu laserowego usuwania owłosienia może być bardziej odczuwalne, co sprawi że zabieg będzie mniej komfortowy.

Kiedy najlepiej rozpocząć serie zabiegów depilacji laserowej?

Depilacje laserową można rozpocząć o dowolnej porze roku, należy jednak pamiętać że w okresie letnim nie możemy wykonywać zabiegów laserowego usuwania owłosienia na opalonej części ciała.Jeśli będziemy eksponować ciało na promienie słoneczne to w tym okresie musimy zrobć sobie dłuższą przerwe miedzy zabiegami depilacji laserowej, tak aby upłynął przynajmniej miesiąc od ostatniego opalania. Jeśli chcemy depilować części ciała które nie są poddawane opalaniu to możemy w takim przypadku wykonywać zabiegi przez cały rok. Najwięcej zabiegów depilacji laserowej wykonujemy w okresie od jesieni do początku lata.

Depilacja laserowa kiedy jest najskuteczniejsza?

Na skuteczność zabiegów depilacji laserowej wpływ ma bardzo wiele czynników. Najważniejsze z nich to: kolor włosów, ich grubość, fototyp skóry, indywidualna predyspozycja. Ogólnie przyjmuje się że im ciemniejsze i grubsze włosy a cera jaśniejsza, tym powinny być lepsze efekty po przeprowadzonym zabiegu laserowego usuwania owłosienia. Ogromne znaczenie też ma wybór odpowiedniego lasera do przeprowadzenia zabiegów laserowych. Ważne jest aby zabieg był wykonany renomowanym laserem diodowym. Obecnie wiele firm na rynku oferuje usługi depilacji laserowej tanimi chińskimi laserami. My wykonujemy zabiegii laserowego usuwania owłosienia w Krakowie tylko renomowanymi laserami diodowymi amerykańskiej firmy Lmenis. Dzięki temu mamy pewność że zabieg depilacji laserowej był przeprowadzony najwyższej klasy sprzętem.

Depilacja laserowa laserem diodowym a depilacja mechaniczna - jaka jest różnica?

Depilacja laserowa jest obecnie uznawana za najtrwalszą metode usuwania niechcianego owłosienia w przypadku wykonywania takich zabiegów renomowanymi laserami diodowymi. Natomiast depilacja metodami mechanicznymi nie daje długotrwałych efektów, po takiej metodzie depilacji włosy szybko odrastają.  

Czy możemy pozostawić częśc włosów na partii ciała którą poddajemy zabiegowi depilacji laserowej?

Jeśli chcemy pozostawić fragment włosów np. na wzgórku, to przed przystąpieniem do zabiegu laserowego usuwania owłosienia możemy w tym miejsc pozostawić nie zgolone włoski a pozostałe należy zgolić. Wtedy łatwo nam będzie zachować kształt, poddamy zabiegowi depilacji laserowej miejsce które pozostało zgolone. 

Czy epilacja laserowa działa na jasne włosy?

Skuteczność depilacji laserowej Light Sheer jest zależna od ilości melaniny. Jasne włosy mają jej stosunkowo niewiele, dlatego w ich przypadku zabieg jest nieefektywny. Żaden z obecnie dostępnych na rynku laserów nie jest w stanie ich trwale wyeliminować – da się jedynie je osłabić lub czasowo usunąć, ale z czasem odrosną.

Czy warto wykonywać zabieg depilacji laserowej jeśli włosy nie są bardzo ciemne lub część z nich jest jasna, a część ciemna?

W przypadku średnio ciemnych włosów lub mieszanych kolorów i tak warto zdecydować się na depilację laserem diodowym. Nawet jeśli nie będzie w stanie usunąć całego owłosienia, znacznie je przerzedzi. Dzięki temu później o wiele łatwiej da się stosować inne metody depilacji oraz ogranicza się stany zapalne skóry i inne problemy.

Czy można poddać się zabiegowi depilacji laserowej, jeśli włosy są wrośnięte?

Depilację laserową można przeprowadzić nawet wtedy, gdy ma się wrośnięte włoski. Problem ten jest wręcz jednym z przyczyn, dla których warto zdecydować się na taki zabieg, ponieważ w ten sposób można znacznie go ograniczyć lub wyeliminować na stałe.

Dlaczego jeśli skóra jest świeżo opalona, nie wolno na takiej skórze przeprowadzać zabiegów laserowych?

W przypadku wykonania zabiegu laserowego na świeżo opalonej skórze doszłoby do popażenia skóry, ze względu na fakt że ciemna skóra pochłania energię lasera co prowadzi do jej nagrzania a w konsekwencji do poparzenia.

Jak wygląda skóra po depilacji laserowej Light Sheer?

Po przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej skóra może być delikatnie podrażniona. Najczęściej obserwuje się lekki obrzęk i/lub zaczerwienienie, które ustępują po kilku godzinach lub maksymalnie po kilku dniach. W tym czasie należy delikatnie się z nią obchodzić oraz smarować maściami/kremami łagodzącymi, takimi jak np. Alantan.

Jak wygląda konsultacja przed depilacją laserową w Krakowie?

Przychodząc pierwszy raz do gabinetu laseroweego usuwania owłosienia w Krakowie personel prosi o wypełnienie krótkiej ankiety na temat stanu zdrowia, zażywanych leków, przebytych chorób itp. W ten sposób wyklucza się ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej. Następnie omówione zostaną m.in. przebieg zabiegu, zalecenia pielęgnacyjne oraz ewentualne wątpliwości.

Czy można golić włosy po zabiegu depilacji laserowej?

W wyniku depilacji laserem diodowym włoski i cebulki zostają zniszczone. Przez ok. 2-3 tygodnie włosy powoli wysuwają się z mieszków, by następnie wypaść. Zjawisko to trwa nawet do 4 tygodni. Jeśli jednak w tym czasie np. chce się odsłonić nogi, można je delikatnie ogolić. Trzeba jednak odczekać kilka dni po przeprowadzonym zabiegu laserowego usuwania owłosienia , by nie podrażnić skóry. Nie wolno stosować plastrów, pęsety, depilatorów itp.

Czy można uprawiać sport po depilacji laserowej?

Skóra po depilacji laserowej jest podrażniona i potrzebuje przynajmniej 48 godzin na regenerację. W tym czasie najrozsądniej jest zrezygnować z ćwiczeń. Pot sprzyja infekcjom i stanom zapalnym mieszków włosowych, przez co może doprowadzić do pojawienia się ropnych krostek, wysypek itp. Dlatego zaleca się aby bezpośredniu po wykonanym zabiegu laserowego usuwania owłosienia nie wykonywać intensywnych treningów. 

Depilacja laserem diodowym Light Sheer - czy dieta ma wpływ na efekty laserowego usuwania owłosienia?

Dieta nie ma raczej wpływu na rezultaty depilacji laserowej. Przygotowując się do zabiegu powinno się jednak odstawić suplementy zawierające zioła fotouczulające (takie jak np. dziurawiec, skrzyp, nagietek, koper włoski, pokrzywa). Niewskazane jest też przyjmowanie preparatów z dużą zawartością beta karotenu. Pigment ten absorbuje światło, przez co może uniemożliwić mu dotarcie do cebulki włosa. Jest gromadzony w skórze przez kilka tygodni po spożyciu i sprawia, że wiązka lasera jest gorzej pochłaniana przez włosy. Planując zabieg laserowego usuwania owłosienia należy więc przestać stosować suplementy i inne produkty z beta karotenem, a także ograniczyć spożywanie pokarmów zawierających jego spore ilości, takich jak np. marchewki, czerwone i pomarańczowe warzywa, suszone morele czy jarmuż.

Czy jest sens wykonywać zabiegi usuwania niechcianego owłosienia urządzeniem domowym?

Amatorskie urzadzenia do zabiegów depilacji nie są tak naprawdę laserami diodowymi a tylko takie lasery sprawdzają się najlepiej w walce z pozbywaniem sie niechcianego owłosienia. Jeśli zależy wam na maksymalnie  długotrwałych efektach, to zaleca się przeprowadzenie takich zabiegów w gabinecie depilacji laserowej którzy dysponują laserami diodowymi Light Sheer. 

Czy przyjmowanie suplementów diety na porost włosów ma wpływ na efekty depilacji laserowej?

Przyjmowanie suplementów diety mających na celu wzmocnienie włosów i przyspieszenie ich porostu raczej nie powinno mieć wpływu na efekty depilacji laserowej Light Sheer. Trzeba jednak uważnie sprawdzić skład takiego produktu, ponieważ mogą w nim znaleźć się substancje fotouczulające. Częstymi dodatkami do takich preparatów są zioła, które mogą wchodzić w interakcję ze światłem lasera. Szczególnie powinno się uważać na pokrzywę i skrzyp polny. Jeśli nie odstawi się ich na przynajmniej tydzień przed planowanym zabiegiem laserowegu usuwania owłosienia, może dojść do podrażnienia skóry, wysypki czy nawet poparzenia. Dla bezpieczeństwa lepiej jest przerwać kurację nawet na kilka tygodni przed planowaną wizytą w gabinecie depilacji laserowej.

 Dlaczego depilacje laserową należy wykonywać laserem diodowym Light Sheer ?

Ponieważ laser diodowy jest najskuteczniejszą formą usuwania zbednego owłosienia a laser Light Sheer amerykańskiej firmy Lumenis jest najbardziej renomowanym laserem. 

 

 

 

Laser diodowy Light Sheer do depilacji laserowej w Krakowie


Loga firm z którymi współpracujemy