Depilacja Laserowa Kraków

Depilacja Laserowa - Najtrwalsza metoda usuwania zbędnego owłosienia!

Efekty przy użyciu naszej oferty są zdecydowanie lepsze niz przy użyciu IPL, E-LIGHT, SHR, DUAL sPTF+. Umów już dzisiaj wizytę w promocyjnej cenie - tel. 722-400-500.

 

Depilacja laserowa Kraków

PROMOCJA! Pakiety 4+1 GRATIS - szczegóły poniżej oraz w cenniku.
Gwarancja najniższej ceny w Krakowie na skuteczną depilacje laserową Light Sheer.

Depilacja Laserowa Kraków

Dlaczego należy wybrać nasz gabinet do wykonania zabiegów?

 • Ponieważ już od kilku lat specjalizujemy się w zabiegach depilacji laserowej i w tym czasie zaufało nam kilka tysiący klientów.
 • Posiadamy najskuteczniejsze lasery medyczne Light Sheer Duet, renomowanej amerykańskiej firmy Lumenis.
 • Nasze lasery są na bieżąco serwisowane, dzięki czemu są w pełni sprawne.
 • Personel posiada szkolenie z zakresu depilacji laserowej, wykonane przez firme Coherent, potwierdzone certyfikatami.
 • Codziennie wykonujemy kilkanaście zabiegów depilacji laserowej na róznych partiach ciała, dzięki czemu nasz personel posiada duże doświadczenie.
 • Jako nieliczni w Krakowie w celu zwiększenia komfortu podczas depilacji laserowej możemy schładzać skórę zimnym powietrzem, za pomocą specjalnego urządzenia.
 • Wizyty można rezerwować za pomocą systemu online, telefonicznie, fb lub mailowo.
 • Przypominamy o umówionych wizytach za pomocą wiadomości sms, email.
 • Konsultacje przed zabiegami depilacji laserowej i próba laserowa są bezpłatne.
 • Posiadamy liczne promocje, pakiety. Staramy się, aby zabiegi depilacji laserowej oferowane przez nasz gabinet były w najkorzystniejszej cenie w Krakowie z zachowaniem najwyższych standardów.

Depilapcja Laserowa Kraków - na czym polega?

Depilacja laserowa Kraków

Zabieg Depilacji Laserowej polega na trwałej redukcji owłosienia za pomocą urządzeń emitujących światło o wysokiej energii. Laser diodowy emituje falę o długości 808 nm. Taka długość fali jest optymalna, ponieważ zapewnia wysokie powinowactwo do melaniny (barwnik odpowiedzialny za kolor skóry i włosów).

Fala tej długości gwarantuje dostatecznie głębokie wnikanie do skóry. Zasada zabiegu depilacji laserowej opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Zjawisko to polega na podgrzaniu odpowiednich struktur w skórze (chromoforów) zawierających barwnik taki jak melanina. Laserowe usuwanie włosów dokonuje się poprzez podgrzanie włosa i mieszków włosowych (cebulek) podczas depilacji laserowej przez impuls światła do temperatury ok.60-65°C wystarczającej do ich zniszczenia.

Wydzielenie ciepła podczas zabiegu depilacji laserowej jest możliwe tylko dzięki obecności melaniny we włosach i cebulce. Otaczająca włosy skóra zawiera znacznie mniej barwnika z tego powodu podgrzewa się w mniejszym stopniu, dzięki czemu nie dochodzi do jej poparzenia. Stąd wynika zasada, że im ciemniejsze włosy i jaśniejsza skóra tym zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy. Z tego powodu przed zabiegiem depilacji laserem skóra nie może być opalona.

 

Wzrost włosów odbywa się w sposób cykliczny. Faza intensywnego wzrostu nazywana anagenem trwa, w zależności od umiejscowienia, od kilku miesięcy do kilku lat. Następnie mieszek włosowy przechodzi fazę spoczynku zwaną telogenem. W okresie telogenu włos wypada. Faza spoczynku trwa kilka miesięcy. Po tym czasie mieszek włosowy ponownie przechodzi w fazę wzrostu (anagenu), czego wynikiem jest wzrost nowego włosa.

Depilacja laserowa bikini Kraków

Warunkiem skuteczności zabiegu jest działanie na włosy w fazie anagenu tzn. w okresie wzrostu, kiedy włosy i cebulki włosowe zawierają najwięcej barwnika. W fazie telogenu mieszki włosowe zanikają i zabieg laserowy jest nieskuteczny. Stąd konieczność powtarzania zabiegów tak, aby objąć działaniem lasera wszystkie mieszki włosowe będące w fazie wzrostu (anagenu).

 

Uwaga! Zabieg zawsze wykonywany jest w zaślepkach które chronią oczy przed działaniem wiązki lasera.

Depilacja Laserowa - ile zabiegów trzeba wykonać

Zwykle wykonuje się 4-8 zabiegów depilacji laserowej aby uzyskać trwały i zadowalający efekt. Ilość niezbędnych zabiegów depilacji laserowej jest indywidualna. Zazwyczaj trzeba wykonać 4-5 zabiegów depilacji laserowej.

Konieczność powtarzania zabiegów w odstępach co 6-10 tygodni wynika z faktu, że każdy włos poddany jest przemianom cyklu włosowego a skuteczna depilacja laserowa możliwa jest tylko w fazie wzrostu wlosów.

Liczba niezbędnych zabiegów depilacji laserowej zależna jest od indywidualnych predyspozycji, czyli rodzaju włosów i skóry oraz od naszych oczekiwań, czyli jaki chcemy uzyskać efekt końcowy.

Wypadanie włosów odbywa się w drugim-trzecim tygodniu po przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej.

 

Depilacja laserowa - czy jest trwała?

Tak, depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą trwałego usuwania owłosienia. Po skończonej serii zabiegów można co jakiś czas (1-2 lata) przeprowadzic zabieg przypominający.

 

Depilacja Laserowa - czy jest tylko dla kobiet?

Depilacja laserowa jest przeznaczona również dla mężczyzn. Panowie już nie muszą się wstydzić nadmiernego owłosienia na plecach, brzuchu, nogach czy klatce piersiowej. W naszym gabinecie Panowie równiez są mile widziani.


Depilacja Laserowa Kraków - Sprawdź Ceny
 

Depilacja Laserowa Kraków - PROMOCJE

W pakietach promocyjnych 4+1 GRATIS gwarancja najniższej ceny w Krakowie na depilacje laserową Light Sheer. Wykup promocyjny pakiet 4 zabiegów na dowolną część ciała a 5-ty zabieg na ta samą partie ciała otrzymasz GRATIS!

UWAGA - Podane ceny obowiązują do 05-10-2021 (Po tym terminie ceny wzrosną)

Aktualna PROMOCJA: 4+1 GRATIS! Ceny  podane w cenniku obowiązują do 05 -10 - 2021
Okolica zabiegowa

Cena zabiegów dla kobiet i mężczyzn
(1 zabieg)

Cena promocyjna
(4 zabiegi)

Wąsik 89zł

299zł

Pachy 89zł

299zł

Linia bikini 99zł 319zł
Bikini głębokie 180zł 599zł
Bikini brazylijskie 199zł 699zł
Łydki z kolanami 190zł 649zł
Uda z kolanami 190zł 649zł
Nogi( łydki, kolana, uda ) 379zł 1200zł
Stopy 90zł 320zł
Broda i podbródek 90zł 320zł
Baki 89zł 299zł
Policzki 89zł 299zł
Cała twarz(baki, policzki, wasik, broda i podbródek) 190zł 690zł
Przedramiona 90zł 320zł
Ramiona 90zł 320zł
Całe ręce 179zł 600zł
Plecy 349zł 949zł
Brzuch 179zł 549zł
Tors/ klatka piersiowa 189zł 650zł
Tors/klatka piersiowa + brzuch 319zł

1099zł

Pośladki (bez lini pomiedzy posladkami) 189zł 650zł
Linia pomiędzy posladkami 99zł 360zł
Brodawki sutkowe 90zł 320zł
Szyja 100zł

350zł

Partia nietypowa np. część pleców, brzucha, ud, łydek, dłonie, stopy od 99zł od 360zł
Całe ciało (dowolne części ciała depilowane podczas 1 wizyty)* 900zł 3200zł

Depilacja laserowa Kraków - Cennik

Depilacja nie obejmuje meskiej depilacji intymnej, okolic oczu oraz głowy.


Depilacja Laserowa Light Sheer DUET - Pakiety łączone

Cena obejmuję 1 zabieg kilku partii ciała - ceny promocyjne!

 • Nogi, pachy, linia bikini - 499zł
 • Nogi, pachy, bikini głębokie lub brazylijskie - 569zł
 • Łydki lub uda, pachy, linia bikini - 349zł
 • Łydki lub uda, pachy, bikini głębokie lub brazylijskie - 429zł
 • Całe ciało - dowolne części ciała depilowane podczas 1 wizyty - 900zł

Depilacja Laserowa męska Kraków. Light Sheer DUET - Pakiety łączone dla mężczyzn

Cena obejmuje 1 zabieg kilku partii ciała - ceny promocyjne!

 • Plecy, Ramiona,Kark,Tors, Brzuch - 580zł
 • Plecy, Ramiona,Tors, Brzuch - 555zł
 • Plecy, Ramiona, kark - 420zł

Zarezerwuj wizytę 

Zarezerwuj wizytę w promocyjnej cenie na depilacje laserową w Krakowie - tel.722-400-500

Gwarancja najniższych cen w Krakowie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej staranności wykonywanych zabiegów depilacji Light Sheer DUET.

 

LightSheer Duet jest laserem medycznym amerykańskiej firmy Lumenis. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration) i w ocenie specyjalistów z całego świata uznany jest najskuteczniejszym urządzeniem do trwałej depilacji laserowej.

 


Lasery diodowe Light Sheer DUET

W ofercie naszego gabinetu w Krakowie posiadamy 2 lasery diodowe Light Sheer DUET amerykańskiej firmy Lumenis.


Zabieg Depilacji Laserowej w Krakowie - video

Zabieg Depilacji Laserowej w Krakowie - video.


Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Jest to sprawa bardzo indywidualna. Podczas zabiegu depilacji laserowej laserem diodowym zazwyczaj odczuwane jest lekkie uczucie kłucia, ciepła ale dla większości osób nie jest to uciażliwe.


Schładzanie skóry zimnym powietrzem

W naszym gabinecie do zabiegu laserowego usuwania owłosienia na życzenie klienta możemy zastosować rewelacyjny system schładzania skóry zimnym powietrzem. Głowica zabiegowa lasera diodowego posiada własny system chłodzenia koncówki, jednak zastosowanie dodatkowego urządzenia służącego do chłodzenia obszaru zabiegowego podczas wykonywania depilacji laserowej sprawia że zabieg jest dużo bardziej komfortowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej wykonać depilacje oraz zastosować wyższą energie dzięki czemu zabieg depilacji laserowej będzie bardziej skuteczny.


Jaka jest różnica pomiędzy depilacją laserem diodowym a IPL?

Zabieg depilacji laserowej w naszym gabinecie kosmetologii Dotyk Piękna w Krakowie wykonujemy laserami diodowym light sheer DUET firmy Lumenis. Jest to najskuteczniejsza technologia trwałego usuwania zbędnego owłosienia.

Różnica pomiędzy laserem diodowym a IPL jest znaczna. Polega ona głównie na skuteczności usuwania owłosienia i ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania zadawalających efektów. Laser diodowy usuwa owłosienie trwale.

Po zakończeniu prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów włosy nie odrastają. Odpowiednia długość fali świetlnej i niewielka rozbieżność działają w sposób celowany na barwnik - melaninę zawartą w włosie.

Skuteczność depilacji laserem diodowym sięga nawet do 95% w przypadku gdy mamy do czynienia z włosami ciemnymi i grubymi, natomiast u osób z włosami nie w pełni ciemnymi i cieńszymi efekt usuwania owłosienia może okazać się gorszy.

Oznacza to że po przeprowadzeniu odpowiedniej serii zabiegów depilacji laserowej (dobranej indywidualnie) mogą odrosnąć włosy które są jasne, cienkie, pozbawione barwnika.

 

Uwaga!
Urządzenia IPL nie są laserami mimo, choć często są błędnie nimi nazywane!

 

Zabieg z użyciem IPL to rzeczywistości naświetlanie pacjenta lampą ksenonową zawartą w tym urządzeniu. IPL wysyła wiele długości fal dlatego wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez melaninę ale również tkanki otaczające.

IPL nie działa wybiórczo na włos przez co jego działanie jest mniej skuteczne. Porównując depilacje laserem diodowy i ILP należy stwierdzić, że skuteczność lasera diodowego przy usuwaniu włosów jest znacząco wyższa nad IPL. Na jeden zabieg z użyciem lasera diodowego należy wykonać średnio 3 i więcej zabiegów lampami polichromatycznymi ( IPL) uzyskując i tak gorszy wynik.

 

Depilacja laserem diodowym Kraków

 


Zalety depilacji laserowej Light Sheer

Depilacja Laserowa Kraków - Laserem diodowym Light Sheer zapewnia:

 • skuteczność i trwałość osiągniętych efektów epilacji laserowej,
 • najlepsze efekty trwałej depilacji,
 • komfort dla klienta podczas zabiegu epilacji laserowej.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Laserowego usuwania owlosienia nie powinno wykonywać się gdy:

 • masz świeżo opaloną skórę
 • w ostatnich 4 tygodniach wykonywano peelingi chemiczne
 • zażywałaś/zażywałeś leki przeciwzapalne niesteroidowe np. ibuprofen
 • zażywałaś/zażywałeś leki stosowane w psychiatrii trójcykliczne przeciwdepresyjne
 • stosujesz krem z retinolem (przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem)
 • stosujesz leki światłouczulające: ANTYBIOTYKI, tetracykliny (np.doksycyklina, minocyklina), Fluorochinolony (np.ciprofloklina, ofloksacyna), Sulfonamidy w tym kotrimoksacyna czyli połączenie sulfametoksazolu z trimetoprimem - po skonczonej kuracji antybiotykiem należy odczekać min 2 tygodnie.
 • w przeciągu 6 tygodni zastosowano inna metodę usuwania włosów - wosk, depilator, pęseta (golenie włosów maszynką nie jest przeszkodą).
 • stosujesz retinoidy - Izotretynoina, tretynoina, pochodne zawarte w kremach (zabieg można wykonać 6 miesięcy po odstawieniu leku)
 • masz infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu wykonania zabiegu (np. aktywna opryszczka, kurzajka)
 • jesteś w ciąży
 • karmisz piersią
 • w ostatnim tygodniu wykonałaś peeling
 • stosujesz zioła fotouczulające (dziurawiec, nagietek, koper włoski, pokrzywa, natka pietruszki - należy przestać używać na 2-3 tyg. przed zabiegiem)
 • chorujesz na: padaczkę, cukrzycę, pokrzywkę świetlną, bielactwo, nadciśnienie, łuszczyce, nowotwory.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa Light Sheer DUET - przygotowanie do zabiegu:

 • przed przystapieniem do zabiegu laserowego usuwania owłosienia partia ciała która ma być poddana zabiegowi depilacji powinna być starannie zgolona maszynką do golenia,najlepiej dzień przed przystąpieniem do zabiegu.
 • skóra powinna być czysta, bez antyperspirantu, nieposmarowana balsamem,
 • 4 tygodnie przed zabiegiem nie należy stosować samoopalaczy, balsamów brązujących.

Zalecenia po zabiegu depilacji laserowej

 • Nie wolno stosować na obszar poddany zabiegowi depilacji laserowej kosmetyków z alkoholem, dezodorantów i antyperspirantów,
 • Należy unikać promieniowania UV, solarium, słońca min 2 tygodnie,
 • Na miejsca poddane depilacji laserowej należy stosować kremy z filtrem,
 • Nie wolno depilować włosów woskiem, pęsetą w trakcie wykonywania serii zabiegów depilacji laserowej,
 • Należy zastosować krem lub maść łagodzącą - w przypadku wystapienia podrażnień, zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen,
 • Na partie ciała poddane depilacji laserowej należy zakładać luźną odzież, bieliznę.

Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru, zazwyczaj jednak utrzymuje się krótko do kilku godzin, czasami kilka dni. W tym czasie miejsce poddane zabiegowi depilacji należy traktować delikatnie. Można wykonach chłodne okłady, zastosować maść łagodzącą typu Alantan.


Najczęściej wykonywane zabiegi laserowego usuwania owłosienia

Najczęściej wykonywane zabiegi depilacji laserowej w naszym gabinecie w Krakowie są:

 • depilacja laserowa nóg - Kraków
 • depilacja laserowa bikini - Kraków
 • depilacja laserowa pach - Kraków
 • depilacja laserowa brody - Kraków
 • depilacja laserowa wąsik - Kraków
 • depilacja laserowa pleców - Kraków
 • depilacja laserowa rąk - Kraków
 • depilacja laserowa miejsc intymnych - Kraków
 • depilacja laserowa łydek - Kraków
 • depilacja laserowa ud - Kraków
 • depilacja laserowa męska - Kraków

Depilacja laserowa nóg Kraków

Promocyjne pakiety zabiegów depilacji

Polecamy promocyjne pakiety zabiegów depilacji laserowej 4+1 gratis

W naszej ofercie polecamy pakiety zabiegów na depilacje Light Sheer DUET. Pakiety pozwolą Ci na przeprowadzenie serii zabiegów w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przygotowane przez nas pakiety obejmują takie partie ciała jak: pachy, bikini, bikini głębokie, bikini brazylijskie, łydki, uda, całe nogi, ramiona, przedramiona, plecy, brzuch, broda, wąsik, cała twarz.

 

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego pakietu zabiegowego.

 

Po wykorzystaniu wykupionego pakietu 4 zabiegów depilacji laserowej każdy kolejny zabieg który trzeba będzie wykonać na tej samej parti ciała będzie w wyjątkowo niskiej cenie czyli 1/4 ceny pakietu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 722-400-500 lub mailowy salon@www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu Dotyk Piękna w Krakowie i skorzystania z naszej oferty na zabiegi depilacji laserem Light Sheer DUET w promocyjnej cenie.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej

Najczęściej zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej.


Dlaczego warto poddać się zabiegowi depilacji laserowej?

Warto wykonać depilację laserową ze względów zdrowolnych oraz estetycznych. Dzięki depilacji laserowej niwelujemy nieestetyczne nadmierne owłosienie a także pozbywamy się wrośniętych włosów powodujących stany zapalne w obrebie mieszków włosowych.


Dlaczego warto wybrać laser Light Sheer Duet?

Warto wybrać Light Sheer Duet ponieważ jest to sprzęt najwyższej jakości. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości FDA, CE oraz ISO 9001. Cechuje go nowoczesność oraz wyjatkowa skutecznośc zabiegów.

Zabiegi dzięki dużej głowicy wykorzystujacej próżnę High -Speed są szybkie i bezbolesne.


Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać aby uzyskać zadawalający efekt?

Zalecamy wykonać 6-8 zabiegów na każdą powierzchnie ciała.


W jakich odstępach należy wykonywać zabiegi depilacji laserowej?

Zabiegi w obrebie twarzy nalezy wykonywać co 4-6 tygodni, pozostałe partie 8-10 tygodni.


Ile procent włosów zostanie usuniete po 1 zabiegu?

Po jednym zabiegu możemy spodziewać się redukcji włosów o ok. 20%.


Czy uda mi sie usunąć 100% owłosienia?

Jeśli włosy poddane zabiegowi depilacji laserowej są grube i ciemne to jest szansa usunąć nawet do 98% owłosienia. Niestety im jaśniejsze włoski tym efekty moga być słabsze.


Czy zabiegi depilacji laserowej usuwają owłosienie na zawsze?

Ciemne włosy usuwane podczas serii zabiegów zostają usuniete na stałe. Te włosy nie odrosną nigdy. Natomiast z czasem moga pojawiać się kolejne włosy w wyniku np. zmian hormonalnych dlatego nie wykluczone jest co jakis czas wykonanie tzw zabiegu przypominającego.


Jak często należy wykonywać zabiegi przypominajace?

Nie mozna z góry określic kiedy trzeba będzie wykonać zabieg przypominajacy. Może to być rok, dwa lub pięć lat po skończonej serii depilacji laserowej. Jest to sprawa bardzo indywidualna.


Czy można trwale usunąć jasne włosy?

Niestety jasnych włosów nie jest w stanie usunąć żaden z obecnych na rynku laserów. Włosy mogą się osłabić lub czasowo usunąć ale i tak z czasem odrosną.


Czy warto wykonywać zabieg depilacji laserowej jeśli włosy nie są bardzo ciemne lub część z nich jest jasna a część ciemna?

Warto wykonać zabieg depilacji laserowej gdy włosy nie są bardzo ciemne ponieważ można zmniejszyć ich ilość, wyeliminować stany zapalne. Należy jednak pamietać, że efekt depilacji będzie słabszy a usunięcie 100% owłosienia nie jest możliwe.


Czy można sie poddać zabiegowi depilacji laserowej jeśli włosy są wrośnięte?

Tak można wykonać depilację laserową jeśli ma sie problem z wrastającymi włosami. Jest to wskazanie do wykonania zabiegu.


Jak wyglada skóra po zabiegu depilacji laserowej?

Po zabiegu depilacji laserowej skóra może być delikatnie zaczerwieniona, podrażniona. W takim przypadku można zastosować maści łagodzące typu allantan.


Skorzystaj z promocyjnych cen na zabiegi depilacji laserowej
i zarezerwuj wizytę już dziś.

 

Depilacja laserowa Kraków

Tel. 722 400 500

Kraków, Prosta 40

Loga firm z którymi współpracujemy